Zenonas Šilinskas
vestuvių fotografas,
spaudos fotografas, fotomenininkas, video operatorius
Zenonas Šilinskas
Pradžia
Kūrybinė veikla
Galerija
Koliažai
Montažai 1
Montažai 2
Gatvė
Foto knyga „Vestuvės“
Vestuvių akimirkos
Interviu
Straipsniai (PDF)

Rekomenduoju:


Spaudoje:

„Miesto laikraštis“ 2010 05 04
„Alytaus naujienos“ 2010 08 23
Auksiniai kadrai – „Alytaus naujienos“ 2013 05 16


Kontaktams:Zenonas Šilinskas
vestuvių ir spaudos fotografas, fotomenininkas, video operatorius

tel.:8 699 53122
Alytus


Tarp metų geriausiųjų – ir dviejų alytiškių fotografų nuotraukos

Praėjusią savaitę išdalyti 2013 metų konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ Auksiniai kadrai.
Saulė PINKEVIČIENĖ
„Alytaus naujienos“ 2013 05 16

Geriausi spaudos fotografai renkami jau dvyliktus metus iš eilės, 2013-ųjų konkursui fotografijas pristatė 160 autorių. Konkursą rengia VŠį Lietuvos spaudos fotografų klubas, vienijantis daugiau kaip pusantro šimto spaudos fotografų profesionalų, dirbančių ar nuolat bendradarbiaujančių su įvairiais leidiniais.

Nuotraukoje Zenonas Šilinskas ir Zita Stankevičienė
 

Fotografai varžėsi temose „Naujienos“, „Gyvenimas“, „Portretas“, „Diplomatija“, „Kultûra“, „Pramogos“, „Sportas“, „Kariuomenė“, „Gamta ir jos apsauga“, „Spindesys“ ir „Reportažas“.

Tarp geriausių metų fotografijų, kurios publikuojamos leidinyje „Lietuvos spaudos fotografija 2013“, pateko ir du alytiškiai fotografai Zita Stankevičienė ir Zenonas Šilinskas.

Vertinimo komisijos dėmesio sulaukė Z. Šilinsko nuotrauka, kurioje įamžinti prieš metus vykę Alytaus miesto savivaldybės mero rinkimai ir vienas iš kandidatų į miesto vadovus – politikuojantis daktaras Jurgis Krasnickas, už kurį balsavo 19 politikų. Temoje „Europos metai“, kuri buvo skirta Europos piliečių metams, tarp leidiniui atrinktų kadrų – ir Z. Stankevičienės nuotrauka.

Ši konkurso kategorija „Alytaus naujienų“ fotokorespondentei buvo sėkminga ir pernai: Auksinį kadrą jai pelnė optimizmu ir gyvenimo išmintimi trykštančios šimtametės alytiškės Angelės Jančorienės, jos duktės tautodailininkės Laimutės ir žento Roberto šiušos nuotrauka.

Dukart Auksinio kadro nominantė Z. Stankevičienė sėkme dalijasi su dar vienu „Alytaus naujienų“ bendradarbiu fotografu Z. Šilinsku, kuris šį kadrą pelnė 2009-aisiais už sustabdytą popžvaigždės Natalijos Zvonkės koncerto Alytaus pataisos namuose akimirką.